Hledat

Zasklení bioklimatické pergoly ARTOSI GLASS

Pokud si chcete venkovní bioklimatické ARTOSI užívat i mimo letní sezónu, máme pro vás posuvné zasklení pergoly. Před ostrými slunečními paprsky vás přitom ochrání boční screenové rolety vyrobené ze skelných nebo polyesterových vláken s povrchovou vrstvou z PVC. Ty doporučujeme nainstalovat jako zastiňovací prvek ke skleněným bočním zástěnám do pergoly, které se dodávají buď v rámu, nebo bez něho.

Veškeré komponenty včetně orámovaných zástěn do kryté pergoly dostanete ve stylových barvách, které se k sobě navzájem hodí a také se dají sladit s odstínem screenových rolet.

Zasklení pergoly tlumí venkovní zvuky a kromě toho vám umožní pokračovat v zahradní oslavě třeba během nečekané bouřky. V uzavřené pergole si budete moci posedět též v chladnějších dnech, a jakmile se oteplí, ručně zasunete jednotlivá křídla na kolečkách po kolejnici jakoby do sebe. Otvírání je možné řešit buď k jedné straně, nebo centrálně jako oponu. Hliníková pergola se sklem a vnitřním uzamykatelným madlem navíc funguje jako opatření proti zlodějům. Zakrytí pergoly je totiž vyrobeno z bezpečnostního skla s pojistkou proti vysazení.

Poslední obrovskou výhodou je nekomplikovaná instalace zasklení, které perfektně zapadá do celkové stavebnicové konstrukce pergoly. Co se údržby týče, tak se jednotlivé zástěny pohodlně myjí z obou stran pergoly a bezproblémové je i čištění pojezdů v podlaze. Máte-li ještě další otázky, ozvěte se nám. Rádi pomůžeme.